Data publikacji: 2018-05-04     Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie przywłaszczenia portfela, w którym znajdowały się dokumenty. Do przestępstwa doszło 11.02.2018 roku na terenie sklepu przy ul. Biskupiej. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie w sprawie przywłaszczenia portfela, w którym znajdowały się dokumenty. Do przestępstwa doszło 11.02.2018 roku na terenie sklepu przy ul. Biskupiej.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 32-16-722 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.