Data publikacji: 2018-05-04     Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży kurtki o wartości blisko 830 złotych, do której doszło na terenie sklepu w jednej z galerii handlowych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży kurtki o wartości blisko 830 złotych, która miała miejsce 18 stycznia  2018 r. w sklepie na terenie galerii handlowej przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku.
Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 32-16-722 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.