Data publikacji: 2018-05-04     Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku

Komisariat Policji I w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadził postępowanie w sprawie dokonanej w dniu 14 stycznia 2018 roku kradzieży w sklepie przy ul. Grunwaldzkiej, produktów spożywczych o wartości 730 złotych.

Policjanci z Komisariatu na Oruni prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży produktów spożywczych  m.in. czekolad, napojów energetycznych, kawy. Do kradzieży doszło  14 stycznia 2018 roku. Nieustalony na tą chwilę sprawca ukradł produkty o łącznej wartości 730 złotych.
 Policjanci podczas pracy nad tą sprawą m.in. zabezpieczyli wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem I Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Platynowej 6 F. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 32-16-722 lub do prowadzącego sprawę policjanta na numer 58 32-16-758, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.