Data publikacji: 2018-04-12     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą  pod nadzorem prokuratury postępowanie przygotowawcze  w sprawie narażenia w dniu 22 marca tego roku osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo  utraty życia lub zdrowia osób w związku z rozlaniem substancji o ostrym zapachu do którego doszło w trzech gdańskich aptekach.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.


Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie narażenia w dniu 22 marca tego roku osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo  utraty życia lub zdrowia w związku z rozlaniem substancji o ostrym zapachu, do którego doszło w trzech gdańskich aptekach.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia i opublikowanego filmu  lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku.
Informacje można przekazać osobiście w najbliższej jednostce Policji oraz telefonicznie dzwoniąc do prowadzącego sprawę funkcjonariusza na nr 58 52-11-577 lub do oficera dyżurnego na numer 58 52-11-522 oraz na numer alarmowy 997.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.