Data publikacji: 2018-04-06     Jednostka: Komenda Miejska Policja w Gdańsku

Dzisiaj od godziny 8.30 do godziny 13.00 na parkingu Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przez kilka godzin trwa zbiórka krwi. Do czerwonego ambulansu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zgłaszają się policjanci i pracownicy gdańskiej komendy, pracownicy Urzędu Miejskiego w Gdańsku, funkcjonariusze Aresztu Śledczego oraz mieszkańcy Gdańska.

Dzisiaj w godz. 8.30-13.00 przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 27 odbywa się akcja poboru krwi przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku. Do ambulansu zgłosiło się już kilkanaście osób , a wśród nich policjanci i pracownicy KMP w Gdańsku, funkcjonariusze Aresztu Śledczego, pracownicy Urzędu Miejskiego w Gdańsku oraz mieszkańcy naszego miasta.

Postawa policjantów i pracowników Policji i Urzędu Miejskiego w Gdańsku, którzy mimo natłoku codziennych obowiązków służbowych potrafią znaleźć chwilę by oddać krew osobom potrzebującym jest wyrazem ich wielkiego serca i postawą godną naśladowania.

Kolejna zbiórka krwi na parkingu KMP w Gdańsku planowana jest w czerwcu 2018 r.

 
 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.