Data publikacji: 2018-03-27     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadził postępowanie w sprawie dokonanej w dniu 25 stycznia 2017 roku kradzieży karty debetowej oraz dokonaniu przez sprawcę 25 transakcji zbliżeniowych. Pokrzywdzona utraciła blisko 750 złotych.

Policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu prowadzili postępowanie w sprawie włamania na rachunek bankowy pokrzywdzonej, do którego doszło 25 stycznia 2017 roku. Nieustalony na tą chwilę sprawca dokonał 25 transakcji zbliżeniowych przy zakupie towarów o wartości blisko 750 złotych.
 Policjanci podczas pracy nad tą sprawą m.in. zabezpieczyli wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Biała 1A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.