Data publikacji: 2018-03-27     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie zniszczenia mienia do którego doszło na terenie jednego ze sklepów.Sprawcy rozbili szybę w drzwiach wejściowych i uszkodzili mechanizm przesuwanych drzwi.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia drzwi wejściowych do sklepu mieszczacego się przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Sprawca rozbił w nich szybę i uszkodził mechanizm służący do ich przesuwania. Pokrzywdzeni oszacowali starty na 950 złotych.


Związek ze sprawą moga mieć mężczyzni, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-11-553 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.