Data publikacji: 2018-03-27     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży towaru o wartości blisko 1700 złotych, do której doszło na terenie sklepu przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży towaru ze sklepu mieszczącego się przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Sprawca ukradł towar w postaci artykułów chemicznych, kosmetyków o wartości blisko 1700 złotych. Do kradzieży doszło 29 września 2017 roku. 


Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-11-553 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.