Data publikacji: 2018-03-27     Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku

Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadził postępowanie w sprawie dokonanego w dniu 29 października 2017 roku włamania na rachunek bankowy pokrzywdzonego, z którego sprawca przywłaszczył pieniądze w wysokości blisko 800 złotych.

Policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu prowadzili postępowanie w sprawie włamania na rachunek bankowy pokrzywdzonego, do którego doszło 29 października 2017 roku. Nieustalony na tą chwilę sprawca dokonał wielu transakcji zbliżeniowych przy zakupie towarów o wartości blisko 800 złotych.
 Policjanci podczas pracy nad tą sprawą m.in. zabezpieczyli wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.


Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zapisie zabezpieczonego przez policjantów monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Biała 1A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (58) 521-15-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.