Data publikacji: 2018-02-12     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
Wczoraj policjanci z Gdańska zabezpieczali koncert grupy Depeche Mode. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy i mieszkańców Gdańska nie tylko wokół Ergo Areny, ale praktycznie na terenie całego miasta. Starali się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane wyłączeniem ulic były jak najmniej dotkliwe dla kierowców. Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie i nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj w hali Ergo Arena odbył się koncert grupy Depeche Mode. W imprezie uczestniczyło ponad 13 tys. widzów.
Nad bezpieczeństwem osób biorących udział imprezie, mieszkańców Gdańska i kierowców przemieszczających się ulicami miasta czuwali policjanci z komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej.

Funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego pilnowali bezpieczeństwa na drogach. Zabezpieczali oni trasy dojazdowe, okolice obiektu oraz kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach. Dbali, by każdy z uczestników koncertu bez przeszkód dotarł na koncert, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

Policjanci profesjonalnie zabezpieczyli to wydarzenie. W trakcie prowadzonych działań nie odnotowano żadnych poważnych incydentów.
 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.