Data publikacji: 2018-01-19     Jednostka: Wydział Kryminalny KMP w Gdańsku

Policjanci z Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali 30 -letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci podczas interwencji wobec mężczyzny znaleźli w jego mieszkaniu kilkadziesiąt porcji kokainy . Mężczyzna usłyszał zarzuty może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę policjanci z Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku postanowili sprawdzić pewnego gdańszczanina, co do którego mieli informację, że wrócił do przestępczego procederu i może posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Policjanci zapukali do jednego mieszkań na gdańskim Śródmieściu drzwi otworzył im 30 letni mężczyzna. Policjanci przeszukali jego mieszkanie, w którym znaleziono ponad 40 gramów kokainy. Policjanci zabezpieczyli oprócz narkotyków, wagę elektroniczną oraz gotówkę. Biegły z zakresy fizyko chemii, któremu policjanci przekazali narkotyki do badań potwierdził, że jest to kokaina.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, usłyszał już zarzut posiadania środków odurzającaych za to przestepstwo może mu grozić do 3 lat pozawienia wolności.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.