Data publikacji: 2018-01-10     Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku

Wszystkie osoby, które rozpoznają rowery na zdjęciach, proszeni są o pilny kontakt z policjantem prowadzącym sprawę w Komisariacie Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu (58) 521 12 79

Policjanci z Komisariatu Policji V na gdańskim Przymorzu zabezpieczyli trzy rowery pochodzące najprawdopodobniej z przestępstw kradzieży. Wszystkie osoby, które rozpoznają rowery na zdjęciach, proszeni są o pilny kontakt z policjantem prowadzącym sprawę w Komisariacie Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu (58) 521 12 79

W Komisariacie Policji V w Gdańsku są do odbioru trzy rowery jeden z nich z napisem Fischer koloru srebrnego, kolejny z napisem Giant koloru czarnego oraz rower koloru białego z napisem Tecnobike. Rowery zostały odnalezione przez policjantów w okresie od października do grudnia ubiegłego roku na terenie Przymorza. Rowery najprawdopodobniej pochodzą z przestępstw kradzieży.
Jednoślady jednak nie widnieją w policyjnej bazie jako utracone w wyniku przestępstwa i do chwili obecnej nie ustalono ich właścicieli.

Policja prosi o kontakt właścicieli rowerów, bądź ich użytkowników z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu (58) 521 12 79.

Właściciel roweru powinien przedstawić dokumentację potwierdzającą fakt nabycia roweru lub podać jego cechy identyfikujące.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.