Data publikacji: 2017-12-18     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku oraz gdańskich komisariatów Policji wczoraj przekazali przygotowane dla dzieci paczki w ramach świątecznej akcji Miasta i MOPR-u na rzecz gdańskich dzieci objętych wsparciem pomocy społecznej. Wczoraj policyjni Mikołaje dostarczyli 10 świątecznych pudeł, które uroczyście zostaną przekazane dzieciom 21 grudnia podczas świątecznego spotkania w Międzynarodowych Targach Gdańskich.

Policjanci z Gdańska w tym roku po raz pierwszy włączyli się w świąteczną akcję Miasta i MOPR-u na rzecz gdańskich dzieci, objętych wsparciem pomocy społecznej. Funkcjonariusze chcąc spełnić marzenia dzieci, które tego potrzebują ofiarowali im świąteczne upominki. 

Podopieczni Ośrodka otrzymają podarunki od policjantów podczas grudniowej imprezy świątecznej, ktora odbędzie sie w najblizszy czwartek w Międzynarodowych Targach Gdańskich, na którą zaprasza miasto Gdańsk. Podczas tego finału akcji nie zabraknie fantastycznej, baśniowej zabawy i artystycznych występów.

W wielkie świąteczne pudełka policjanci zapakowali m. in. słodycze, zabawki oraz inne rzeczy, które sprawią dzieciom dużo radości. Do pudełka z prezentami swoje podarunki wrzucili również przedstawiciele kina Helios z którym policjanci współpracują w ramach „ Akademii Bezpieczeństwa” za co bardzo dziękujemy.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.