Data publikacji: 2017-10-06     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego komendy miejskiej prowadzą czynności w sprawie rozboju z użyciem noża, do którego doszło wczoraj po godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic: Jaśkowa Dolina i Pawłowskiego w Gdańsku. Sprawcy po całym zdarzeniu odjechali w kierunku Moreny samochodem, najprawdopodobniej marki mazda w kolorze złotym, łamiąc przepisy ruchu drogowego. Osoby, które mają informacje na temat zdarzenia, prosimy o kontakt z Policją.

Wczoraj (05.10.2017 roku) po godz. 15:00 gdańscy policjanci zostali powiadomieni o rozboju z użyciem noża. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Jaśkowa Dolina i Pawłowskiego w Gdańsku. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy po tym jak zaatakowali pokrzywdzonego, zabrali mu pieniądze, a następnie odjechali samochodem prawdopodobnie marki mazda w kolorze złotym w kierunku Moreny. Z ustaleń policjantów wynika też, że sprawcy poruszając się ul. Jaśkowa Dolina łamali przepisy ruchu drogowego poprzez jazdę po chodniku i pasach zieleni.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia albo zarejestrowali na kamerkach samochodowych całe zdarzenie lub wymieniony samochód, proszone są o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać telefonicznie dzwoniąc całodobowo na numer (58) 32-16-222 (dyżurny Policji) lub numery alarmowe 997 i 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Filmiki z nagrań można przesyłać na adres: rzecznikkmp@pomorska.policja.gov.pl.

Zapewniamy anonimowość!


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.