Data publikacji: 2017-10-03     Jednostka: Komisariat Policji I w Gdańsku

Policjanci z komisariatu I pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło na Ujeścisku. Sprawca zaatakował nastolatka, a następnie zabrał mu telefon, słuchawki i portfel. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z komisariatu I pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk – Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w czerwcu br. na Ujeścisku. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna w wieku ok. 40-45 lat, wzrostu ok. 175-180 cm, ubrany w szarą kurtkę i niebieskie spodnie jeansowe zaatakował na osiedlu nastolatka, okradł go i zaraz po zdarzeniu uciekł.

Od chwili otrzymania informacji o tym zdarzeniu nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem sprawcy pracują policjanci z różnych pionów. W trakcie prowadzonych czynności sporządzony został portret pamięciowy sprawcy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 32-16-722 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.