Data publikacji: 2017-09-27     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Gdańscy policjanci przy udziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego organizują debatę dla seniorów. Na spotkaniu ujawnimy metody działania oszustów oraz przekażemy wiedzę jak postępować w przypadku zagrożenia i skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z rodzinami.

Spotkanie dla seniorów odbędzie się w piątek (29 września br.) o godz. 10.00 w Sali im. L. Bądkowskiego przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku.

Policjanci organizują debatę przy udziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Policji, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku.

Głównym celem spotkania jest przede wszystkim uwrażliwienie seniorów na sytuacje, w których można stać się ofiarą przestępstwa, zwiększenie świadomości osób starszych o tego typu zjawiskach i przekazanie informacji jak postępować w przypadku zagrożenia. Policjanci będą rozmawiali z seniorami o tym jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania. Aby seniorzy wiedzieli jak ustrzec się przed zagrożeniami, funkcjonariusze będą mówić m.in. o metodach działania przestępców.

Serdecznie zapraszamy seniorów z rodzinami na debatę!


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.