Data publikacji: 2017-09-21     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Policjanci z wydziału prewencji komendy miejskiej uczestniczyli w festynie w ramach X Spartakiady wodnej gdańskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Funkcjonariusze przygotowali stoisko prewencyjne, gdzie poprzez konkursy i zabawę funkcjonariusze omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa. Każdy chętny mógł także porozmawiać z nimi na nurtujące pytania.

Wczoraj policjanci z wydziału prewencji komendy miejskiej uczestniczyli w festynie w ramach X Spartakiady wodnej gdańskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Impreza odbyła się na terenie Gdańskiego Klubu Morskiego Ligi Obrony Kraju przy ul. Tamka w Gdańsku.

Funkcjonariusze przygotowali stoisko prewencyjne, gdzie poprzez konkursy i zabawę omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa na różnych obszarach. Z uwagi na rozpoczęty nowy rok szkolny mundurowi przybliżyli uczniom także tematykę bezpieczeństwa podczas drogi do szkoły, a także w trakcie powrotu do domu. Funkcjonariusze odpowiadali również na zadawane pytania oraz rozdawali ulotki i odblaski.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.