Data publikacji: 2017-09-19     Jednostka: Komisariat Policji III w Gdańsku

Policjanci z komisariatu przy ul. Białej w Gdańsku zabezpieczyli dwa rowery, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Dotychczas nie ustalono ich właścicieli. Apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu właścicieli jednośladów, by skontaktował się z Policją.

Policjanci z komisariatu we Wrzeszczu w związku z prowadzonym postępowaniem dot. kradzieży roweru, na początku września br. w jednej z miejscowości powiatu gdańskiego w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zabezpieczyli dwa rowery.

Pierwszy z jednośladów jest biały, a na ramie posiada napisy „BAROK” i „Nostalgia”. Drugi z rowerów jest w kolorze białym i pistacjowym, przy kierownicy ma koszyk, a na ramie posiada napisy „ROMET” i „Art Deco”.

Zabezpieczone przez funkcjonariuszy rowery najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Dotychczas nie ustalono ich właścicieli. Dlatego apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu właścicieli jednośladów, by skontaktował się z policjantami z Komisariatu Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1A.

Telefony kontaktowe: 58 52-11-563 (prowadzący postępowanie), 58 52-11-504 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego  KP III w Gdańsku).

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.