Data publikacji: 2017-09-13     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Gdańscy policjanci uczestniczyli w szkoleniu, którego tematyka odnosiła się do problematyki dopalaczy i narkotyków. Spotkanie funkcjonariuszy z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku i Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień odbyło się w świetlicy komendy miejskiej.

Wczoraj gdańscy policjanci uczestniczyli w szkoleniu, którego tematyka odnosiła się do problematyki nowych substancji psychotropowych i narkotyków, negatywnego wpływu dopalaczy na życie oraz udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie funkcjonariuszy różnych pionów z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku i Gdańskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień odbyło się w świetlicy komendy miejskiej przy ul. Nowe Ogrody 27 w Gdańsku.

To nie pierwsze tego typu spotkanie policjantów z przedstawicielami innych instytucji na rzecz przeciwdziałania narkotykom i środkom zastępczym. Tego typu szkolenia służą poszerzaniu wiedzy na temat środków odurzających i psychoaktywnych, która potem wykorzystywana jest podczas codziennej służby.

 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.