Data publikacji: 2017-06-12     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Gdańscy policjanci wspólnie z Dyrekcją IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku i Zespołem Szkół Samochodowych w Gdańsku zapraszają na debaty społeczne pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 13 i 14 czerwca 2017 roku. Serdecznie zapraszamy. 

Policjanci z komendy miejskiej wspólnie z Dyrekcją Zespołu Szkół Samochodowych w Gdańsku zapraszają na kolejne spotkanie dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Debata odbędzie się 13 czerwca br. o godz. 11:00 na terenie szkoły przy ul. Elbląskiej 54/56 w Gdańsku. Dzień później funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu w Nowym Porcie wspólnie z Dyrekcją IV Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku organizują debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 na terenie szkoły przy ul. Na Zaspę 31a w Gdańsku.

Debaty mają charakter otwartego spotkania, na które zapraszamy mieszkańców Gdańska, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Policjanci umówią także działanie programu Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji mobilnej „Moja Komenda”.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Serdecznie zapraszamy na debaty!


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.