Data publikacji: 2017-06-09     Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Wczoraj w świetlicy komendy miejskiej odbyły się miejskie eliminacje do X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2017”. W eliminacjach wzięło udział kilkudziesięciu policjantów – dzielnicowych. Zwycięzcy zmagań będą reprezentować Komendę Miejską Policji w Gdańsku w kolejnym etapie – tym razem na szczeblu wojewódzkim.

Wczoraj w świetlicy komendy miejskiej odbył się pierwszy etap eliminacji do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2017”. Wczorajsze eliminacje to już X edycja zawodów.

Do eliminacji miejskich przystąpiło kilkudziesięciu dzielnicowych spełniających wymagania regulaminu. Funkcjonariusze rozwiązywali test wiedzy składający się z 40 pytań. Spośród nich zostanie wyłonionych dwóch najlepszych, którzy będą reprezentować Komendę Miejską Policji w Gdańsku w kolejnym etapie – tym razem na szczeblu wojewódzkim.

Nad poprawnym przebiegiem miejskich eliminacji czuwała komisja pod przewodnictwem Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Gdańsku podinsp. Joanny Orłowskiej.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.