Data publikacji: 2017-06-05     Jednostka: Komisariat Policji IX w Gdańsku

Kryminalni z komisariatu w Osowej zatrzymali 32-letnią gdańszczankę, przy której znaleźli narkotyki. Kolejne porcje środków psychotropowych i odurzających policjanci zabezpieczyli w jej mieszkaniu. Sprawczyni usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd zastosował wobec niej areszt tymczasowy na 3 miesiące. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu kryminalni z komisariatu w Osowej podczas patrolowania dzielnicy Kokoszki zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat cordoba. Za kierownicą auta siedziała 32-letnia gdańszczanka. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy kobiecie narkotyki. Kolejne porcje środków psychotropowych i odurzających kryminalni znaleźli w jej mieszkaniu. Łącznie zabezpieczono ponad 50 gramów suszu konopi i około 150 gramów amfetaminy. Zabezpieczone środki trafiły do dalszych badań, a zatrzymana 32-latka trafiła do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranych dowodów gdańszczanka usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podejrzaną przesłuchał prokurator, a w sobotę sąd na wniosek prokuratury i Policji zastosował wobec niej areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.