SERWIS INFORMACYJNY     

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów.
Data publikacji: 2018-05-25
| Jednostka: KGP
 
We wtorek (22 maja) krótko po zgłoszeniu kryminalni z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali 21-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna wcześniej włamał się do samochodu przy ul. Rajskiej i ukradł z niego nawigację. Sprawca włamania spędził noc w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.  
Data publikacji: 2018-05-25
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
Policjanci informują, że w związku z weekendowymi imprezami masowymi i zgromadzeniami można spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Policjanci będą kierowali kierowców na objazdy. Apelujemy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.
Data publikacji: 2018-05-25
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Dzięki pracy kryminalnych z Przymorza odpowiedzialności nie uniknie gdańszczanin, który podejrzany jest o kradzież siedmiu rowerów, o łącznej wartości 10 tys. złotych. Zatrzymany 32-latek spędził noc w policyjnym areszcie, o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-23
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsk
 
24 maja gdańscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przeprowadzą działania dotyczące niechronionych uczestników ruchu drogowego. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na drogach, ale też uświadomienie pieszym, że oni również są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i mogą stać się sprawcami czy też ofiarami zdarzeń drogowych przez nieprzestrzeganie przepisów.
Data publikacji: 2018-05-22
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
23 maja na drogach naszego województwa należy spodziewać się wzmożonych kontroli prędkości, w ogólnopolską akcję włączą się również policjanci z Gdańska. Działania mają na celu zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.
Data publikacji: 2018-05-22
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku prowadzi postępowanie dotyczące nie zatrzymania się do kontroli drogowej przez kierowcę samochodu marki Audi A6 oraz spowodowania kolizji z radiowozem. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt z policjantami.
Data publikacji: 2018-05-21
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci poszukują właściciela pieniędzy, który zagubił je 10 maja 2018 roku w autobusie ZTM linii nr 130 około godziny 9.00. Znalezione pieniądze do Komisariatu VIII Policji w Gdańsku odniósł uczciwy znalazca. W tej sprawie należy kontaktować się z dzielnicowym pod numerem telefonu 58 32 16 824 lub 571-335-082.
Data publikacji: 2018-05-21
| Jednostka: Komisariat Policji VIII w Gdańsku
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wykonują czynności w ramach prowadzonego przez  prokuraturę śledztwa w sprawie ukrycia na parkingu przy ul. Spadochroniarzy w Gdańsku, ukradzionego z terenu Niemiec samochodu marki Porsche.  Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z zapisu monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2018-05-22
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Data publikacji: 2018-05-22
| Jednostka: KWP Gdańsk
 
Bezpieczna droga do przedszkola, zasady zachowania wobec osób obcych i niebezpiecznych, bezpieczeństwo dzieci w pojazdach oraz praca policjanta, to tematy spotkania funkcjonariuszy z maluchami z Przedszkola nr 82 w Gdańsku.
Data publikacji: 2018-05-18
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 36-letniemu mężczyźnie, który przewoził w samochodzie zbyt dużą ilość pasażerów. Auto technicznie było przystosowane do przewozu 3 osób, tymczasem w fiacie siedziało 8 pasażerów.
Data publikacji: 2018-05-18
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Wczoraj gdańscy policjanci ruchu drogowego udaremnili dalszą jazdę 63-letniej kobiecie, która spowodowała kolizję drogową będąc pod wpływem 1,8 promila alkoholu. Kiedy tylko gdańszczanka zobaczyła policjantów na miejscu zdarzenia, powiedziała do nich "Tak jestem pijana".
Data publikacji: 2018-05-18
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
16 maja policjanci ruchu drogowego z Gdańska włączą się do wojewódzkiej akcji pod hasłem "Truck i Bus". Działania mundurowych ukierunkowane będą na przeprowadzenie kontroli maksymalnej ilości kierowców aut ciężarowych oraz autobusów.
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Prezydent Gdańska powołał Zespół Interdyscyplinarny (ZI) na nową kadencję 2018 – 2022, zajmujący się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie.
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku/MOPR
 
Policjanci zatrzymali 28-latkę, która usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej po tym jak ukradła ze sklepu czekolady, a interweniującego wobec niej pracownika ochrony potrąciła autem i przewiozła kilka metrów na masce swojego samochodu. Mężczyzna upadł, a kobieta odjechała. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali kobietę i doprowadzili do policyjnego aresztu. Za kradzież rozbójniczą grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Komisariat V Policji w Gdańsku
 
Kryminalni z komisariatu na Oruni zatrzymali mężczyznę, który 30 kwietnia tego roku dokonał rozboju na 12-latku. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia. W miniony piątek prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku
 
Policjanci z gdańskiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca Gdańska, który ukradł puszkę z datkami gromadzonymi na rzecz jednego z gdańskich schronisk dla osób bezdomnych. Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a w miniony piątek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Komenda Miejska Policja w Gdańsku
 
Gdańscy policjanci po ostatniej ulewie znaleźli tablice rejestracyjne. Przypominamy, że do końca tego tygodnia istnieje możliwość odebrania swoich tablic w budynku Komendy Miejskiej przy ul. Nowe Ogrody 27. Aktualny wykaz wszystkich zgromadzonych tablic znajduje się poniżej. Po swoją tablicę należy zgłosić się z dowodem rejestracyjnym.
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Komenda Miejska Policja w Gdańsku
 
W miniony weekend gdańscy policjanci ruchu drogowego wyeliminowali z ruchu drogowego dwadzieścia jeden osób, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały samochodem lub rowerem. Alkomat u każdego z nich wykazał od ponad 0,2 do 2 promili. Podczas kontroli wpadli dwaj kierowcy, na których ciążyły aktywne zakazy sądowe, a także kierujący motorowerem, który był pod wpływem środków odurzających .
Data publikacji: 2018-05-14
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nadzorem i we współpracy z Prokuraturą Rejonową Gdańsk- Śródmieście prowadzili czynności w sprawie pobawienia wolności człowieka oraz handlu ludźmi. Funkcjonariusze dwa dni temu zatrzymali trzy osoby, dwie z nich usłyszały zarzut pozbawienie wolności człowieka, a prokurator zastosował wobec nich dozór. Trzeci zatrzymany, 34-letni mężczyzna został aresztowany, a prokurator postawił mu dodatkowo zarzuty handlu ludźmi, gróźb karalnych, zmuszania do określonego zachowania oraz uszkodzenia ciała. Za pozbawienie wolności człowieka grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Za handel ludźmi na czas nie krótszy niż 3 lata. Sprawa jest rozwojowa.
Data publikacji: 2018-05-11
| Jednostka: Komenda Miejska Policja w Gdańsku
 
Do wakacji szkolnych pozostał jeszcze ponad miesiąc ale wraz z końcem roku szkolnego wzrasta zainteresowanie kontrolami autobusów przewożących dzieci i młodzież na różnego rodzaju wycieczki. Biorąc pod uwagę doświadczenia lat poprzednich oraz chcąc usprawnić organizację wyjazdów już po raz kolejny gdańska policja wraz z inspekcją transportu drogowego organizują stały punkt kontroli autokarów na parkingu P-5 przy Energa Stadion Gdańsk (wjazd od ul. Marynarki Polskiej). Przedstawicieli mediów zapraszamy w dniu 14 maja br. o godz. 10.00 na wspólny punkt kontrolny aby przedstawić warunki kontroli drogowej, elementy które podlegają sprawdzeniu.
Data publikacji: 2018-05-11
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Wczoraj komendant komisariatu Policji w Oliwie otrzymał list od mieszkanki Gdańska, która podziękowała w nim za pomoc policjantów i ich empatię po tym jak poprosiła ich o interwencje w sprawie uwięzionych w piwnicy jeży. Zwierzęta miały być zakleszczone, poranione i mieć kłopoty z oddychaniem. Policjanci wydostali zwierzęta z pułapki, jeden z jeżyków odzyskał wolność, drugiego okaleczonego i nie dającego oznak życia jeża zaniesiono do weterynarza, który otoczył go opieką medyczną. Jak ustalili policjanci zraniony jeż czuje się coraz lepiej i niedługo wróci na łono natury.
Data publikacji: 2018-05-11
| Jednostka: Komisariat IV Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Gdańska zatrzymali 21-latka podejrzanego o podpalenie dwóch samochodów na gdańskiej Oruni. Zdarzenie miało miejsce w grudniu 2017 roku oraz w styczniu tego roku, a straty pokrzywdzeni wycenili na ponad 160 tys. zł. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Wczoraj prokurator zastosował wobec 21–latka dozór. Za zniszczenie samochodów grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-11
| Jednostka: Komenda Miejska Policja w Gdańsku
 
Dzięki błyskawicznie podjętym działaniom mundurowych i szybkiej informacji o przestępstwie od pokrzywdzonego, mieszkaniec Gdańska nie stracił swoich oszczędności. Mężczyzna po tym jak otrzymał telefon od oszusta podającego się za funkcjonariusza CBŚP, przelał na wskazane numery rachunków łącznie 50 tysięcy złotych, a stróże prawa w porozumieniu z pracownikami banku nie dopuścili do przekazania oszustom tych pieniędzy. Podobne telefony tego dnia otrzymało jeszcze kilku innych mieszkańców miasta, którzy nie dali się oszukać przestępcom.
Data publikacji: 2018-05-11
| Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku
 
Od jutra do niedzieli policjanci z Gdańska włączą się w ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo ruchu drogowego.
Data publikacji: 2018-05-10
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Wczoraj popołudniu policjanci na polecenie prokuratora zatrzymali 36-letniego mieszkańca Gdańska, który usłyszał zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania samochodem pomimo cofniętych uprawnień. Zatrzymany 36-latek został objęty policyjnym dozorem. Sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa w ruchu lądowym może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-10
| Jednostka: Komenda Miejska Policja w Gdańsku
 
 Komenda Miejska Policji w Gdańsku prowadzi dochodzenie w sprawie niezatrzymania się do kontroli drogowej przez kierowcę Mercedesa o numerze rejestracyjnym GDA 94H9. Zdarzenie miało miejsce 25 kwietnia około godziny 17.00. Wtedy kierowca tego pojazdu, dopuścił się kilku przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym. Policjanci szukają świadków tego zdarzenia. 
Data publikacji: 2018-05-09
| Jednostka: Komenda Miejska Policji w Gdańsku
 
Dzięki szybkiej reakcji policjantów z Suchanina, do policyjnego aresztu trafiło dwóch grafficiarzy. 35-latek został zatrzymany na gorącym uczynku, gdy malował element muru oporowego w pobliżu peronu PKM w Gdańsku. Jego 34-letni kompan został zatrzymany następnego dnia. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 2 tysiące złotych.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: Komisariat VIII Policji w Gdańsku
 
Jutro policjanci ruchu drogowego z Gdańska  po raz kolejny włączą się w wojewódzkie działania „ Bezpieczny Pieszy”. Akcja pod tym hasłem, ukierunkowana jest na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym i i będzie prowadzona w godz.06.00-22.00.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
10 maja na drogach naszego województwa będzie można spotkać większą ilość funkcjonariuszy wyposażonych w analizatory spalin. Celem działań „Smog” jest wyeliminowanie z ruchu pojazdów, których stan zagraża środowisku.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: KWP w Gdańsku
 
To był pracowity długi weekend dla gdańskich policjantów. Wzmożone kontrole drogowe i patrole na ulicach, a wszystko po to aby długi weekend wszyscy spędzili bezpiecznie. Policjanci już podsumowali działania podczas majówki.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
W miniony piątek śledczy postawili zarzut 21-letniemu mężczyźnie, który miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych, przed którymi razem ze swoim kolegą ukrył się w krzakach. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: Komisariat VI Policji w Gdańsku
 
Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków wypadku, który miał miejsce w dniu 29.04.2018 około godziny 12.15 przy CH Alfa Centrum ul. Krynicka.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: Wydział ds. Przestepstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń
 
Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków wypadku, który miał miejsce w dniu 01.05.2018 około godz. 12.55 przy ul. Myśliwskiej.
Data publikacji: 2018-05-08
| Jednostka: Wydział ds. Przestepstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń
 
7 maja na drogach naszego województwa należy spodziewać się wzmożonych kontroli prędkości, w ogólnopolską akcję włączą się również policjanci z Gdańska. Działania mają na celu zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie w sprawie dokonanego w dniu 24 marca 2018 roku włamania do remontowanego pomieszczenia w budynku i kradzieży z niego elektronarzędzi o wartości 4 tysięcy złotych.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku
 
Komisariat Policji III w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadził postępowanie w sprawie dokonanego w dniu 7 kwietnia 2017 roku przywłaszczenia portfela, w którym oprócz dokumentów znajdowały się pieniądze w wysokości ponad 500 złotych. Do przestępstwa doszło w jednym ze sklepów przy ul. Kościuszki w Gdańsku.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat III Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie przywłaszczenia telefonu o wartości 2,5 tysiąca złotych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do mieszkania. Do przestępstwa doszło 16.10.2017 roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie przywłaszczenia portfela, w którym znajdowały się dokumenty. Do przestępstwa doszło 11.02.2018 roku na terenie sklepu przy ul. Biskupiej. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku
 
Policjanci z Komisariatu I Policji w Gdańsku prowadzili  czynności w sprawie kradzieży kurtki o wartości blisko 830 złotych, do której doszło na terenie sklepu w jednej z galerii handlowych. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku
 
Komisariat Policji I w Gdańsku pod nadzorem prokuratury prowadził postępowanie w sprawie dokonanej w dniu 14 stycznia 2018 roku kradzieży w sklepie przy ul. Grunwaldzkiej, produktów spożywczych o wartości 730 złotych.
Data publikacji: 2018-05-04
| Jednostka: Komisariat I Policji w Gdańsku
 
2 maja każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez wywieszenie flagi państwowej w swoim domu lub w inny sposób m.in. poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju uroczystościach związanych z Dniem Flagi Rzeczypospolitej. MSWiA przygotowało specjalny miniprzewodnik "Biało-Czerwona".
Data publikacji: 2018-05-02
| Jednostka: MSWiA
 
Dziś w nocy policjanci ruchu drogowego podjęli pościg za kobietą, która kierując oplem tigra, nie zatrzymała się do kontroli i  próbowała potrącić policjantów .  Po kilkuset metrach pościgu 21-latka była w rękach funkcjonariuszy. W trakcie czynności pościgowych jeden z policjantów wykorzystał broń służbową celem zaalarmowania i wezwania pomocy . Już po zatrzymaniu gdańszczanki, okazało się że kobieta kierowała oplem mając w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu. Poza zarzutami za to przestępstwo, 21-latka odpowie także za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz za czynną napaść na funkcjonariuszy .
Data publikacji: 2018-05-02
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszy najprawdopodobniej 36-latek, który w dniu 01.05.2018 zbił w jednym z gdańskich kościołów szklaną szkatułę i ukradł z niej kilkaset złotych oraz biżuterię. Zatrzymany 36-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Data publikacji: 2018-05-02
| Jednostka: Komisariat Policji II w Gdańsku
 
Wraz z wiosną rozpoczął się w pełni sezon rowerowy. Niestety, rower to również środek transportu, który często pada łupem złodziei. Większość tych zdarzeń ma wspólny mianownik - nieskuteczne zabezpieczenie jednośladu oraz to, że ich właściciele nie znają numerów identyfikacyjnych swojego jednośladu, aby zapobiec kradzieżom policjanci apelują o ostrożność!
Data publikacji: 2018-05-02
| Jednostka: Wydział Prewencji KMP w Gdańsku
 
Policjanci z Przymorza dzisiaj postawią zarzuty mężczyźnie, który napadł na funkcjonariusza służby więziennej. Sprawca został zatrzymany przez kryminalnych następnego dnia w jednej z siłowni. Śledczy i prokurator będą wnioskowali o aresztowanie mężczyzny. Za uszkodzenie ciała może grozić do 5 lat pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza publicznego do roku.
Data publikacji: 2018-04-27
| Jednostka: Komisariat Policji V w Gdańsku
 
Przez cały maj mundurowi z gdańskiej drogówki przeprowadzać będą na Obwodnicy Trójmiasta działania „Bezpieczna S6”. Głównym celem działań będzie ograniczenie tragicznych następstw zdarzeń drogowych spowodowanych nieprzestrzeganiem ograniczeń prędkości.
Data publikacji: 2018-04-30
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 
W najbliższy piątek gdańscy policjanci przeprowadzą działania „Pasy”, których głównym celem jest ograniczenie tragicznych następstw zdarzeń drogowych oraz przypomnienie kierowcom jak ważne jest korzystanie z pasów bezpieczeństwa i prawidłowe przewożenie dzieci.
Data publikacji: 2018-04-30
| Jednostka: Wydział Ruchu Drogowego KMP w Gdańsku
 

Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.