POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZEŃ W RUCHU DROGOWYM

GDAŃSK- SZUKAMY ŚWIADKÓW KOLIZJI

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w związku z prowadzonym postępowaniem wyjaśniającym w sprawie o wykroczenie, do którego doszło 18.10.2018 roku przy ul. Obrońców Wybrzeża 6A wobec konieczności ustalenia dodatkowych okoliczności tego zdarzenia,poszukujemy świadków tej kolizji drogowej.

W dniu 18.10.2018 roku około godziny 16:40 w Gdańsku na parkingu przy ul. Obrońców Wybrzeża 6A, kierowca nieustalonego na tę chwile samochodu cofając, nie zachował szczególnej ostrożności oraz bezpiecznej odległości i uderzył w zaparkowany samochód marki Peugeot. Sprawca wykroczenia odjechał z miejsca zdarzenia.
 Bezpośredni świadkowie tego wykroczenia proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. (0-58) 32-16-914.


GDAŃSK- SZUKAMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO POTRĄCENIA KOBIETY

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków potrącenia pieszej, do którego doszło 30 września tego roku przy ul. Podwale Grodzkie. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

W dniu 30 września 2018 roku około godziny 19:40 w Gdańsku przy ul. Podwale Grodzkie
na wysokości kina, kobieta lat 92 przechodząc przez jezdnię ul. Podwale Grodzkie w miejscu zabronionym, została potrącona ze skutkiem śmiertelnym przez jadący tą ulicą w kierunku Wrzeszcza samochód osobowy marki Ford Focus.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. (0-58) 321-69-31.

 

GDAŃSK- SZUKAMY ŚWIADKÓW WYPADKU

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku w związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym dotyczącym wypadku komunikacyjnego, do którego doszło 17.12.2017 roku przy ul. Podwale Grodzkie wobec konieczności ustalenia dodatkowych okoliczności tego zdarzenia,poszukujemy świadków.

 W dniu 17.12.2018 roku około godziny 16:00 w Gdańsku przy ul. Podwale Grodzkie pasażerka linii autobusu 112, który nie dojechał do krawędzi przystanku, podczas wysiadania potknęła się, upadła na bruk i doznała obrażeń ciała.

W związku z tym, że pokrzywdzona dopiero kilka dni temu złożyła zawiadomienie w tej sprawie, policjanci dążą do ustalenia dodatkowych świadków i okoliczności tego zdarzenia.

 Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. (0-58) 321-68-83.

 

GDAŃSK- POLICJANCI SZUKAJĄ ŚWIADKÓW KOLIZJI PIESZEGO Z ROWERZYSTĄ

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków wykroczenia polegającego na spowodowaniu zagrożenia w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło 12 września 2018 roku przy ul. Podwale Grodzkie na wysokości dworca PKP. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

W dniu 12 września 2018 roku około godziny 16:20 w Gdańsku przy ul. Podwale Grodzkie na wysokości Dworca Głównego PKP i przystanku autobusowego,nieznany mężczyzna idąc ścieżką rowerową potrącił rowerzystę. Mężczyzna jechał rowerem prawidłowo po drodze rowerowej w kierunku ul. Okopowej jednak z powodu potrącenia stracił on panowanie nad swoim pojazdem i zderzył się z wiatą przystankową.


Świadkowie wykroczenia proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. (0-58) 321-69-43.

GDAŃSK- POLICJANCI SZUKAJĄ ŚWIADKÓW ZDARZENIA W AUTOBUSIE

Wydział ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukuje świadków wykroczenia polegającego na spowodowaniu zagrożenia w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło 16 czerwca 2018 roku przy ul. Podwale Grodzkie na wysokości dworca PKP. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku

W dniu 16 czerwca 2018 roku około godziny 11:15 w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej na trasie Sopot- Gdańsk pomiędzy przystankami przy ul. Górskiego, a ul. Opacką w wyniku gwałtownego hamowania autobusu linii 122, pasażerka pojazdu przewróciła się, doznając obrażeń.
Świadkowie wykroczenia proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. (0-58) 321-68-83.

 

Nr art.:218, modyfikacja: 2018-10-16
Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.