Wiadomości

Poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas kontroli drogowej

Data publikacji 12.04.2019

Policjanci ruchu drogowego gdańskiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę, na którym ciążył wyrok 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. 38-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego kierujący renault, został zatrzymany do kontroli drogowej, ponieważ w samochodzie miał niesprawne światło stop.

W czwartek wieczorem na ul.Jelinki  policjanci ruchu drogowego z gdańskiej komendy zauważyli kierującego samochodem marki renault. Funkcjonariusze zatrzymali samochód do kontroli, ponieważ miał niesprawne światło stop. Podczas legitymowania i sprawdzenia w policyjnych bazach 38-letniego mieszkańca powiatu skierniewickiego okazało się, że jest on osobą poszukiwaną  listem gończym.

Na podstawie polecenia sądu mężczyzna miał trafić do zakładu karnego, celem odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

38-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu na ul.Długa Grobla. Zgodnie z dyspozycją sądu mężczyzna zostanie teraz umieszczony w zakładzie karnym.