ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY SAMOCHODU - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Wiadomości

ZATRZYMANY SPRAWCA KRADZIEŻY SAMOCHODU

Data publikacji 12.03.2019

Pod koniec minionego tygodnia kryminalni z komisariatu na Suchaninie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu marki Renault z jednego z parkingów w Gdańsku. Sprawca usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.

Pod koniec minionego miesiąca policjanci z komisariatu na Suchaninie odebrali zgłoszenie o kradzieży samochodu z parkingu przy jednym z marketów na terenie miasta. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, tam przeprowadzili oględziny, policyjny technik zabezpieczył ślady, kryminalni sprawdzili w tym czasie monitoringi oraz przeprowadzili rozmowy z osobami posiadającymi informacje dotyczące zdarzenia.

Pod koniec minionego tygodnia kryminalni z Suchanina na podstawie zdobytych informacji,potwierdzonych w trakcie dalszej pracy nad tą sprawą zatrzymali 41-letniego mieszkańca Gdańska, podejrzanego o kradzież samochodu. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Ze względu na to, że sprawca działał w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu nawet do 15 lat więzienia.