Komisariat Policji III w Gdańsku

Dzielnicowi Komisariatu Policji III w Gdańsku

Uwaga!

Podane adresy mailowe nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowi odbierają pocztę w godzinach swojej służby.

W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 lub do dyżurnego komisariatu - informacje odnośnie możliwości i form kontaktu z Komisariatem.

 

Uwaga! W przypadku nieobecności Twojego dzielnicowego kontaktuj się z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji Komisariatu Policji nr III w Gdańsku:
asp.szt. Rafał Czechowski
nr. tel. 58 521 15 20
email: rafal.czechowski@gd.policja.gov.pl

podkom. Michał Jeliński podkom. Michał Jeliński
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk32@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 32
Nr telefonu: 
571 335 037 / 58 521 - 15 - 70

Ulice: Stefana Czarnieckiego, Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 51 - nieparzyste, Aleja gen. Józefa Hallera od nr 2 do nr 6 - parzyste i od nr 1 do nr 15 - nieparzyste, Stanisława Konarskiego, ks. Leona Miszewskiego, Grzegorza Piramowicza, Towarowa, Jana Uphagena, Trubadurów

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Włamania do pojazdów i kradzieże pojazdów w rejonie Multikina - Gdańsk Al. Zwycięstwa 14.

Zakładany cel do osiągnięcia: Wyeliminowanie zdarzeń ze wspomnianych kategorii przestępstw poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym, pozyskiwanie istotnych informacji odnośnie ewentualnych sprawców tych przestępstw oraz dążenie do poprawy bezpieczeństwa na wskazanym terenie.

Zaangażowane podmioty: Administracja Multikina

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie włamań do placówek handlowych i automatów z napojami i słodyczami w pasażu handlowym przy ul. Trubadurów 8 w Gdańsku w rejonie przystanku SKM Politechnika został osiągnięty.

 


 

mł. asp. Bartosz Kwiatkowski mł. asp. Bartosz Kwiatkowski
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk33@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 33
Nr telefonu:
571 335 026 / 58 521 - 15 - 51

Ulice: Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, gen.Józefa Fiszera, Aleja Grunwaldzka od nr 2 do 38 - parzyste, Jarowa od nr 1 do 3, Kręta od nr 1 do 7 i od 40 do 68, Ignacego Łukasiewicza, Gabriela Narutowicza, Karola Olszewskiego, Politechniczna, Aleksandra Puszkina, Siedlicka, Mariana Smoluchowskiego od nr 1 do 17 - nieparzyste, Jana Sobieskiego od nr 1 do 52, Romualda Traugutta od nr 1 do 95 i od nr 2 do 86, Własna Strzecha, Zygmunta Wróblewskiego, Aleja Zwycięstwa od nr 25 do 39, Park Akademicki

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Nieprawidłowe parkowanie pojazdów w rejonie przy ul. Traugutta w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, Politechnika Gdańska

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu na terenie parku - Park Akademicki przy al. Zwycięstwa w Gdańsku został osiągnięty.

 


 

asp. Robert Wołoszczuk asp. Robert Wołoszczuk
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk34@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 34
Nr telefonu:
571 335 028 / 58 521 - 15 - 21

Ulice: Akacjowa, Stefana Batorego od nr 1 do 23 - nieparzyste i od nr 2 do 26 - parzyste, Do Studzienki, Aleja Grunwaldzka od nr 40 do 118, Jaśkowa Dolina od nr 1 do 63 - nieparzyste i od 2 do 86 - parzyste, Juliusza Kossaka, Jana Matejki, Matki Polki, Partyzantów od nr 1 do 29, Stanisława Pawłowskiego, Szczepana Pileckiego, Władysława Pniewskiego, Henryka Sienkiewicza, Sobótki, Sosnowa, Józefa Wassowskiego, Park gen. De Gaulla

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Nieprawidłowe parkowanie pojazdów w rejonie przy ul. Wassowskiego w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Ograniczenie naruszeń powyższego wykroczenia poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym oraz pozaprewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, ZDiZ Gdańsk, Administracja obiektu Centrum Techniki Morskiej

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu oraz grupowania się osób przy ul. Partyzantów 24 w Gdańsku został osiągnięty.

 


 

mł. asp. Tomasz Jończyk mł. asp. Tomasz Jończyk
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk35@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 35
Nr telefonu:
571 335 029 / 58 521 - 15 - 21

Ulice: Barokowa, Stefana Batorego od nr 25 do 49 - nieparzyste i od nr 28 do 50 - parzyste, Jana Dekerta, gen. De Gauella, Gotycka, Aleja Grunwaldzka od nr 120 do 148 - parzyste, Jesionowa, Hugo Kołłątaja, Stanisława Małachowskiego, Obywatelska, Partyzantów od nr 31 do 101 – nieparzyste i od nr 30 do 78 - parzyste, Podleśna, Renesansowa, Romańska, Secesyjna, Juliusza Słowackiego od nr 2 do 6 - parzyste, Stanisława Staszica, Topolowa, Współczesna, Zabytkowa


 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Spożywanie alkoholu w miejscach objętym zakazem w Gdańsku przy ul. Partyzantów oraz Gen. Ch. De Gaulle’a.

Zakładany cel do osiągnięcia: Ograniczenie występowania zdarzeń ze wspomnianej kategorii wykroczeń poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym oraz pozaprewencyjnym, pozyskiwanie istotnych informacji odnośnie ewentualnych sprawców wykroczeń oraz dążenie do poprawy bezpieczeństwa na wskazanym terenie.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, Społeczność lokalna

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscach objętym zakazem w Gdańsku przy ul. Jesionowej został osiągnięty.

 


 

sierż. Łukasz Kruszyński sierż. Łukasz Kruszyński
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk36@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 36
Nr telefonu:
571 335 036 / 58 521 - 15 - 17

Ulice: Krzysztofa Arciszewskiego, Bernarda Chrzanowskiego, Mikołaja Gomółki, mjr. Henryka Hubala, Jana Kiepury, Kmieca, Oskara Kolberga, Leśny Stok, Samuela Lindego, Ludowa, Kornela Makuszyńskiego, Partyzantów od nr 103 do 111 – nieparzyste i od 106 do 118 - parzyste, Władysława Reymonta, Rodzinna, Rolna, Róży Ostrowskiej, Ludomira Różyckiego, Juliusza Słowackiego od nr 8 do 90 – parzyste od nr 1 do 81 - nieparzyste, Srebrniki, Tadeusza Sygietyńskiego, Trawki, Franciszka Zubrzyckiego, Aleja Żołnierzy Wyklętych, Skwer prof. Pawła Gałuszki

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Spożywanie alkoholu w miejscach objętym zakazem w Gdańsku przy ul. Słowackiego i Reymonta.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii wykroczeń poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Społeczność lokalna

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem na alei rekreacyjnej nad zbiornikiem retencyjnym „Srebrzysko” przy al. Żołnierzy Wyklętych w Gdańsku został osiągnięty.


 

sierż. sztab. Maciej Kotlenga sierż. sztab. Maciej Kotlenga
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk37@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 37
Nr telefonu:
 571 335 027 / 58 521 - 15 - 51

Ulice: Mirona Białoszewskiego, Braci Lewonieckich, Ceglana, Fryderyka Chopina, Czarna, Grzegorza Fitelberga, Michała Glinki, Wiktora Gomulickiego, Aleja Grunwaldzka od nr 154 do 244- parzyste i od 161 do 239- nieparzyste, Mieczysława Karłowicza, Stefana Kisielewskiego, Kolejarzy, płk. Wilka Krzyżanowskiego, Karola Lipińskiego, Miedziana, Stanisława Moniuszki, Cypriana Kamila Norwida, Feliksa Nowowiejskiego, Antoniego Słonimskiego, ks. Bernarda Sychty, Władysława Syrokomli, Karola Szymanowskiego, Edwarda Stachury, Wincentego Pola, Wita Stwosza od nr 75 do 81 – nieparzyste i od 106 do 112 - parzyste, Aleja Wojska Polskiego, Ludwika Zamenhofa, Żeglarska, Władysława Żeleńskiego, Plac gen. Stanisława Maczka, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego, Mariana Hemara, Skwer Krzysztofa Kolberga

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Nieprawidłowe parkowanie pojazdów w rejonie przyległym do Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Grunwaldzkiej oraz wjazdu od ul. Chopina w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii wykroczeń poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, Rada Osiedla Strzyża

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem, tj. Skwer im. gen. Stanisława Maczka na rogu ul. Chopina i Wojska Polskiego został osiągnięty.

 


 

sierż. sztab. Jarosław Bagiński sierż. sztab. Jarosław Bagiński
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk38@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 38
Nr telefonu:
571 335 038 / 58 521 - 15 - 70

Ulice: Bolesława Chrobrego od nr 57 do 79 – nieparzyste i od nr 60 do 76 - parzyste, Deotymy, Aleksandra Fredry, Górnicza, Grudziądzka, Aleja gen. Józefa Hallera od nr 122 do 144- parzyste, Dźwigowa, Franciszka Hynka od nr 13 do 27, Jana Kilińskiego od nr 35 do 45 - nieparzyste i od nr 32 do 52 - parzyste, Koksowa, Kopalniana, Tadeusza Kościuszki od nr 2 do 112A - parzyste, Józefa Kraszewskiego, Lucyny Krzemienieckiej, Stanisława Kunickiego, Aleja Legionów nr od 58 do 72 i od 15 do 33- nieparzyste, Lwowska, Juliana Niemcewicza, Bolesława Prusa, Wincentego Pstrowskiego, Jana Strakowskiego, Zygmunta Augusta

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Kradzieże rowerów w rejonie wspólnoty mieszkaniowej ul. Grudziądzka 10-12 w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Zarząd Wspólnoty mieszkaniowej budynku Grudziądzka 10-12

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem - Skwer przy ul. Chrobrego 76 w Gdańsku został osiągnięty.

 


 

mł. asp. Marcin Freitag mł. asp. Marcin Freitag
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk39@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 39
Nr telefonu:
571 335 031 / 58 521 - 15 - 17

Ulice: Aldony, Biała, Danusi, Gołębia, Grażyny, Jana Kilińskiego od nr 1 do 33 - nieparzyste, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do 47- nieparzyste, Aleja Legionów od nr 2 do 56 - parzyste, Joachima Lelewela, Nad Stawem, Jana Pestalozziego, Wajdeloty, Konrada Wallenroda, Ludwika Waryńskiego od nr 9 do 38, Plac gen. Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego od nr 20 do 40 - parzyste, Zawiszy Czarnego

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Kradzieże rowerów w rejonie przy ul. Kilińskiego 1, 3, 5, 7, 9 w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń z w/w kategorii poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym, pozyskiwanie istotnych informacji odnośnie ewentualnych sprawców oraz dążenie do ich zatrzymania.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, Zarządca terenu ul. Kilińskiego 1, 3, 5, 7, 9, Społeczność lokalna

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków nieprawidłowego parkowania na drodze dojazdowej do „Domu Pomocy Społecznej” w rejonie przy ul. Wajdeloty 28A w Gdańsku został osiągnięty.

 


 

mł. asp. Marcin Kopiński mł. asp. Marcin Kopiński
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk40@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 40
Nr telefonu:
571 335 030 / 58 521 - 15 - 18

Ulice: Bolesława Chrobrego od nr 1 do 55 – nieparzyste i od nr 2 do 58A - parzyste, Aleja gen. Józefa Hallera od nr 115 do nr 163 – nieparzyste i od 84 do 120 - parzyste, Sebastiana Klonowicza od nr 1 do 43 – nieparzyste i od 2 do 46 - parzyste, Jana Kochanowskiego od nr 80 do 120- parzyste i od 79 do 113- nieparzyste, Tadeusza Kościuszki od nr 49 do 129 - nieparzyste, Aleja Legionów od nr 1 do 13 - nieparzyste, Lilli Wenedy, Manifestu Połanieckiego, Adama Mickiewicza od nr 2 do 42 - parzyste, Racławicka, Zbyszka z Bogdańca, Sochaczewska, Żywiecka, Andrzeja Modrzewskiego, Jana Ostroroga, Plac ks. Bronisława Komorowskiego, Plac bpa Edwarda O Rourke
 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Spożywanie alkoholu w miejscach objętym zakazem w Gdańsku przy ul. Żywieckiej 2.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii wykroczeń poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu na Placu Biskupa O´ Rourke, ul. Mickiewicza w Gdańsku został osiągnięty.

 


 

mł. asp. Paweł Wesołowski mł. asp. Paweł Wesołowski
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk41@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 41
Nr telefonu:
571 335 033 / 58 521 - 15 - 27

Ulice: Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Franciszka Bohomolca, Daliowa, Gdańska nr 27C, 29A i 40, Grzegorza z Sanoka, Aleja gen. Józefa Hallera od nr 165 do 201- nieparzyste, Sebastiana Klonowicza od nr 45 do 85 – nieparzyste i od 48 do 108 - parzyste, Jana Kochanowskiego od nr 122 do 130K i 115, Kolonia Uroda, Tadeusza Kościuszki od nr 114 do 132 - parzyste, Wrzeszczańska, Zaścianek, Żniwna, Uczniowska 36, Winogronowa, Małoogrodowa, Modrzewiowa, Konwalii, Kolonia Żeńcy

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Spożywanie alkoholu w miejscach objętym zakazem w rejonie placówek handlowych przy ul. Hallera 169 w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii wykroczeń poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym, pozyskiwanie istotnych informacji odnośnie ewentualnych sprawców wykroczeń oraz dążenie do poprawy bezpieczeństwa na wskazanym terenie.

Zaangażowane podmioty: Społeczność lokalna

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu na skwerze przyległym do ul. Baczyńskiego 4 w Gdańsku został osiągnięty.
 


 

mł. asp. Łukasz Tomaszewski mł. asp. Łukasz Tomaszewski
Komisariat Policji III w Gdańsku

 

 

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk42@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 42
Nr telefonu:
571 335 032 / 58 521 - 15 - 27

Ulice: Brzozowa, Romana Dmowskiego, Aleja Grunwaldzka od nr 53 do 145 - nieparzyste, Klonowa, Marii Konopnickiej, Antoniego Lendziona, Ludwika Waryńskiego od nr 1 do 7A i od nr 40 do 47, Ks. Józefa Zator Przytockiego, Plac Jerzego Kołodziejskiego, Skwer im. Anny Walentynowicz


 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Spożywanie alkoholu na skwerze „Cristal” usytuowanym pomiędzy ul. Grunwaldzką a ul. Klonową w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Zmniejszenie zdarzeń ze wspomnianej kategorii wykroczeń poprzez podejmowanie działań o charakterze prewencyjnym.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, Społeczność lokalna

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu na skwerze usytuowanym przy ul. Dmowskiego w Gdańsku został osiągnięty.

 


 

mł. asp. Łukasz Tomaszewski mł. asp. Łukasz Tomaszewski
Komisariat Policji III w Gdańsku

UWAGA! Rejon czasowo obsługiwany jest przez mł. asp. Łukasza Tomaszewskiego.

 

 

E-mail: dzielnicowy.gdansk43@gd.policja.gov.pl
Rejon dzielnicowego: 43
Nr telefonu:
571 335 032 / 58 521 - 15 - 27

Ulice: Dzielna, Aleja gen. Józefa Hallera od nr 8 do 82 – parzyste od 17 do 107 - nieparzyste, Kliniczna 1 i 2, Jana Kochanowskiego od nr 1 do 78, dr. Franciszka Kubacza, Konrada Leczkowa, Godfryda Lengnicha, Adama Mickiewicza od nr 1 do 49 - nieparzyste, Ludwika Mierosławskiego, Stefana Okrzei, Poprzeczna, Próżna, Mikołaja Reja od nr 12 do 22 - parzyste, Saperów, Stanisława Wyspiańskiego nr od 1 do 25 - nieparzyste

 

Plan działania priorytetowego na I półrocze 2020 roku:

Zdiagnozowane zagrożenia: Wykroczenie polegające na zaśmiecaniu terenu na zapleczu budynku wielorodzinnego przy ul. Mickiewicza 39A w Gdańsku.

Zakładany cel do osiągnięcia: Podjęcie działań prewencyjnych mających na celu spadek liczby zdarzeń z kategorii zaśmiecania miejsca publicznego.

Zaangażowane podmioty: Straż Miejska, Zarząd Wspólnot Mieszkaniowych budynku ul. Mickiewicza, Urząd Miasta Gdańsk

Plan działania priorytetowego na II połowę 2019 roku: Zakładany cel tj. ograniczenie przypadków spożywania alkoholu w miejscu objętym zakazem na skwerze przyległym do osiedla akademickiego Politechniki Gdańskiej przy ul. Wyspiańskiego w Gdańsku został osiągnięty.