ODZYSKANE ROWERY
SZUKAMY WŁAŚCICIELA ROWERU
Policjanci z komisariatu przy ul. Białej w Gdańsku zabezpieczyli dwa rowery, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Dotychczas nie ustalono ich właścicieli. Apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu właścicieli jednośladów, by skontaktował się z Policją..
SZUKAMY WŁAŚCICIELA ROWERU
Funkcjonariusze z komisariatu V Policji w Gdańsku w trakcie wykonywanych czynności zabezpieczyli rower, który widoczny jest na zdjęciu. Dotychczas nie ustalono jego właściciela. Dlatego apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu..
SZUKAMY WŁAŚCICIELA ROWERU
Policjanci z Komisariatu VII Policji w Gdańsku przy ul. Ugory 9 znaleźli rower, który widoczny jest na zdjęciu. Dotychczas nie ustalono jego właściciela. Dlatego apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu jego właściciela, by skontaktował się z Policją..
ROZPOZNAJESZ SWÓJ ROWER?
Policjanci z Komisariatu VI Policji w Gdańsku, przy ul. Kasztanowej 6 proszą o zgłoszenie się osoby, która rozpoznaje na zdjęciu swój rower lub może pomóc w ustaleniu jego właściciela. Bliższe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. (058) 52-11-722, 52-11-723..
SZUKAMY WŁAŚCICIELI ROWERÓW
Gdańscy policjanci w lipcu br. w trakcie wykonywanych czynności w rejonie ul. Pomorskiej i Łódzkiej zabezpieczyli trzy rowery. Osoby, które rozpoznają swoją własność proszone są o kontakt z funkcjonariuszami komisariatu na Przymorzu i Oruni..
POLICJANCI ZLIKWIDOWALI DZIUPLĘ ROWEROWĄ
Wspólne działania kryminalnych z Osowej i Oliwy doprowadziły do zlikwidowania dziupli, do której trafiały kradzione rowery. Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzanego o paserstwo i zabezpieczyli 14 rowerów. Policjanci apelują o zgłaszanie się do Komisariatu Policji w Oliwie właścicieli..
Nr art.:288, modyfikacja: 2017-09-20
Komenda Miejska Policji w Gdańsku. Wszelkie prawa zastrzeżone.© 2018 r.